W Harmonii...

Miejsce , które powstało z potrzeby ducha. Jest oazą spokoju w zagonionym świecie. Pozwala zwolnić bieg, zatrzymać się i wyciszyć.


Miejsce odcięte od świata, do którego nie dociera codzienny pęd i zagonienie. Tutaj można wsłuchać się w siebie i pracować nad rozwojem swojego ciała i ducha.
W ośrodku każdy znajdzie spokój, ciszę, przestrzeń dla energii własnej oraz wymiany jej z innymi. Można funkcjonować zgodnie ze swoim wewnętrznym rytmem. 
Ta przestrzeń inspiruje, zachęca do rozwoju oraz sprzyja spotkaniom z innymi ludźmi. 


Właśnie tutaj, pośród przyrody, można organizować wyjazdy integracyjne, wszelkiego rodzaju warsztaty czy spotkania i kursy o różnej tematyce.

To doskonałe miejsce  dla wszystkich tych, którzy potrzebują spokoju, odpoczynku i chwili relaksu. To także przestrzeń dla tych, którzy  pragną rozwoju i odkrywania kolejnych poziomów swojej egzystencji. 

Do dyspozycji odwiedzających jest piękny dom z komfortowymi warunkami noclegowymi oraz cudowny ogród. W lesie, pomiędzy drzewami, rozpięte są hamaki idealne do błogiego lenistwa. 


Na wszystkich czekają sauna, która w cieple pozwoli się rozluźnić  i  balia.   


Na terenie mieści się także plac zabaw, w którym czas z przyjemnością będą spędzać dzieci pod czujnym  okiem rodziców wypoczywających na fotelach lub bujanych ławach pod drzewami. 


Także fani wiosenno-letniego grillowania na świeżym powietrzu znajdą tutaj miejsce przyjazne dla siebie i odpowiednie wyposażenie. 

Szum wody i wiatru, śpiew ptaków, zapach ziemi i roślin – to wszystko pomaga się wyciszyć i skoncentrować na swoim wnętrzu.  Medytacja w takich warunkach staje się łatwiejsza i efektywniejsza, a odpoczynek od codzienności staje się prawdziwą przyjemnością.

Tutaj można pracować nad ciałem, umysłem i energią – tymi trzema drogami docieramy do poziomu najważniejszego – serca. 


Wystarczy tu przyjechać, by nie chcieć wyjechać stąd już nigdy.


A na pewno chcieć tu wrócić. 
 

DSC00778
DSC00790
DSC00813
DSC00822